Daha Kaliteli Bilgi Icin Kayit Olunuz ....

Daha Kaliteli Bilgi Icin Kayit Olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HosGeldiniz . GevezeLeriN BulusMa NokTasi xD .

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fransa Büyükelçisiyle ******'ın İddiasını Konuştu

YazarMesaj
BaHoTR
Admin
Admin
BaHoTR

Deneme
Basari Puani Basari Puani:
Fransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Imgleft2551/10000Fransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Emptybarbleue  (2551/10000)
Seviye Seviye:
Fransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Imgleft1/1Fransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Emptybarbleue  (1/1)

Fransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Empty
MesajKonu: Fransa Büyükelçisiyle ******'ın İddiasını Konuştu   Fransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 4:23 pm

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın büyükelçilere verdiği yemeğin son bölümündeFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv CHP Genel Başkanı Deniz ******’ın ortaya attığı “2004 Temmuz’unda Fransa istemediği için Erdoğan eşsiz Paris’e gitmek zorunda kaldı” iddiası da gündeme geldi.
Yemek bitmek üzereyken Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Bernard EmieFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv Erdoğan’ın yanına gelerek konuyu açtı ve kısa süren başbaşa bir görüşme yaptı. EmieFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv “Ortaya atılmış iddialar var. Biz bununla ilgili gereken açıklamayı yaptık. Buna rağmen konuşuluyor. Bunları çağ dışıFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv acayip bir yaklaşım olarak değerlendiriyorum” dedi. ErdoğanFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv büyükelçinin sözlerineFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv “Görüşünüze aynen katılıyorum. Ama çağ dışıFransa Büyükelçisiyle Baykal'ın İddiasını Konuştu Smiliv acayip tutum devam ettirilmek isteniyor” karşılığını verdi.

Fransa Büyükelçisiyle ******'ın İddiasını Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası